FUTURE-PROOF INDUSTRY
FEDA Business Inspiration Day 2025
Aanmelden kan binnenkort | Tijdstip: 13:00 tot 17:30

AAN DE SLAG MET VEILIGHEID
Op dinsdag 10 juni 2025 organiseert branchevereniging FEDA de tweede editie van de FEDA Business Inspiration Day. Dit jaar staat veiligheid in de maakindustrie centraal met het thema: Future-proof Industry.
Deze dag biedt inspiratie, inzichten en praktijkvoorbeelden voor professionals uit diverse hoeken van de sector.
FEDA Insight
We starten de FEDA Business Inspiration Day met de algemene ledenvergadering. Tijdens de ALV praten we je bij over de laatste ontwikkelingen binnen FEDA.
Het is een mooie gelegenheid om andere leden te ontmoeten, kennis te maken met onze nieuwe bestuursleden en mee te denken over actuele onderwerpen. Na de ALV zullen we van start gaan met het verdere programma.
Een event voor jou en collega’s
De FEDA Business Inspiration Day is interessant voor diverse professionals uit uiteenlopende vakgebieden binnen de industrie, zoals engineering, management, HR, communicatie, sales en finance. Of je nu bezig bent met strategisch beleid, technische innovatie of teamontwikkeling: veiligheid raakt iedereen.
Dus nodig je collega’s uit en maak je samen sterk voor de veiligheid binnen jouw bedrijf.
Waarom veiligheid?
Fysieke risico’s blijven een belangrijk aandachtspunt in de maakindustrie, terwijl digitale dreigingen juist steeds meer terrein winnen. Ook het belang van een sociaal veilige en gezonde werkomgeving is een belangrijk thema binnen bedrijven. Juist daarom is het essentieel om veiligheid binnen onze branche bespreekbaar te houden, en er vanuit verschillende disciplines en invalshoeken naar te blijven kijken.
Wat kun je verwachten?
De middag start met een keynote over het belang van veiligheid als motor voor duurzame groei.
Aansluitend kun je deelnemen aan interactieve sessies over onder andere cybersecurity, machineveiligheid, veiligheidscultuur, risicobeheersing en crisiscommunicatie.
De dag sluit af met ruimte voor ontmoeting en uitwisseling tijdens de netwerkborrel.

Blok 10 juni alvast in je agenda. Deel het met jouw collega’s van engineering, management, HR, communicatie, sales en/of finance. We zien jullie graag op dit event.
Aanmelden kan binnenkort.



